Gradient horny1
e-shop MACADAMIA.TRADE
MACADAMIA - Matúškovská Akadémia
Platba cez VIAMO na MACADAMIA telefónne číslo 0907 705 765

macadamia.sk

Menu_ramik
Menu_ramik

Akceptačné miesto pre poukážky:

Ticket_Multi
Ticket_Compliments
Ticket_Medica
Ticket_Academica Ticket_Energy

MACADAMIA Tai Ji Quan štýl Yang www.e-terapie.sk

Tai Ji Quan štýl Yang
Originálna pekingská škola Tai Ji Quan štýl Yang v Matúškove

Originálnu pekingskú školu Tai Ji Quan v Matúškove vyučuje majsterka Tai Ji Quan - MVDr. Jana Širjovová.
Jeden krát v mesiaci sa stretneme, aby sme sa mohli intenzívne venovať cvičeniu pod vedením majsterky.

Vzhľadom k počtu účastníkov môže majsterka zvoliť osobný prístup pri cvičení pre každého účastníka, čo je veľký prínos pre cvičiaceho, ktorý má istotu, že cvičenie realizuje správne. Čo sa naučíte na sústredení sa odporúča počas mesiaca pravidelne precvičovať a opakovať.

Tai Ji je starodávne východné bojové umenie, ktoré, počas odovzdávania učenia z generácie na generáciu, sa postupne menilo a zaznamenalo veľa zmien a vyvynulo sa veľa štýlov, naša škola je Originálna pekingská škola Tai Ji Quan štýl Yang.

Vďaka veľkým majstrom, ktorí si uvedomili vplyv pravidelného cvičenia Tai Ji na svoje zdravie a prepracovali toto cvičenie do pomalých pohybov spojených s dychom, máme možnosť naučiť sa ovládať svoje telo a myseľ, cibriť si svoju koncentráciu a pravidelným cvičením Tai Ji posilňovať svoje zdravie.

Navonok nenáročným a ladným cvičením posilňujeme nielen svoje svaly, ale najmä sa učíme koordinácii pohybov tela, správnemu dýchaniu, ovládaniu svojho dychu a mysle.

Na pravidelných stretnutiach sa postupne zoznamujeme s jednotlivými formami Tai Ji a aj s čikungovými cvikmi, ktoré vhodne dopĺňajú Tai Ji.

Venujeme sa aj relaxačným dychovým cvičeniam a masážam akupresúrnych bodov na tele.

Na celodenné cvičenie si so sebou prineste pohodlné voľnejšie oblečenie, cvičky, karimatku (ak máte, meditačný sedák), meditačnú šálu, niečo na pitie a desiatu.
 

Cena kurzu: 25 € je stanovená za čas cvičenia od 9:00 do 14:00, v priestoroch Kultúrneho domu v Matúškove

V prípade záujmu, prosíme potvrdiť účasť telefonicky alebo e-mailom

Prihlášky a viac informácií môžete získať: 
MVDr. Jana Širjovová, 0905 968 894, info@unum.sk
Ing. Adrián Ščevík - MACADAMIA, 0907 705 765, macadamia.matuskovo@gmail.com www.macadamia.sk
 

VYBRAŤ TERMÍN A VYTVORIŤ REZERVÁCIU

Nemáte predstavu, čo je to Tai Ji Quan štýl Yang?

Možno ak si prezriete na internete krátke ukážky cvikov a získate predstavu o samotnom cvičení, možno si poviete, veď to poznám, to som už videl, alebo videla.
Pravda je, že na to aby sme si mohli povedať, že to poznáme, alebo ovládame je potrebných veľa hodín cvičenia pod dohľadom skúseného učiteľa, či učiteľky.

Pre niekoho môže byť prekážkou, že sú cvičenia Tai Ji pôvodom z bojového umenia.
V Matúškove sa sústredíme na prospešnosť cvičení pre zdravie, koordináciu pohybov tela, správne dýchanie a ovládanie svojho dychu a mysle.
Atmosféru pri cvičení si pochvaľujú všetci a vždy sa veľmi tešia na ďalšie stretnutie. Pridajte sa k nám a vychutnajte si priateľskú atmosféru skupiny cvičiacich.

Na každom stretnutí sa vždy naučíte niečo nové a zopakujete si už známe, pretože opakovanie je Matka múdrosti - to už i naši predkovia nám zanechali túto múdrosť. Len pravidelným opakovaním dokážeme jednotlivé cviky a dýchanie dostať do svojho každodenného života, tak aby nám boli prospešné.

Vieme, že sa tešíte na stretnutie.

gradient novy dolny 1